| سبد خرید | مقایسه | برند ها |
| | |  
 

قوانین و مقررات سایت تجارت ایرانیان

طرفین
یک طرف سایت تجارت ایرانیان می باشد و طرف دیگر هر فردی که در سایت رمزعبور دارد و یا از خدمات سایت تجارت ایرانیان استفاده می کند و اطلاعات تماس هر کاربر دقیقا همان اطلاعات وارد شده در حساب کاربری است.
تعاریف
سایت تجارت ایرانیان T4Iیک وب سایت مقایسه قیمت مجازی است که قیمت های اعلام شده از سوی فروشندگان کالا را از فروشگاهای داخلی سایت جمع آوری و مقایسه می کند
- کاربر : هر فردی که در سایت شناسه کاربری دارد و از خدمات سایت تجارت ایرانیان استفاده می کند .
- حساب کاربری : مجموعه اطلاعات کاربران سایت (ممکن است صاحب فروشگاه در سایت تجارت ایرانیان باشند یا نباشند )نامیده می شود .
-فروشگاه داخل سایت تجارت ایرانیان : فروشگاه هایی که فروش محصولات آنها به واسطه سایت تجارت ایرانیان مدیریت می شود و فروشنده برای فروش کالا یا خدمات خود از وب سایت مستقل استفاده نمی کند.

مدت توافقنامه
این توافقنامه از زمانی که کاربر در سایت تجارت ایرانیان عضو می شود و یا به هر نحو از خدمات سایت تجارت ایرانیان استفاده می کند شروع میشود و زمان پایان آن زمانی است که حساب کاربر در سایت بلوکه می شود و یا به درخواست کاربر مسدود می شود .
شرایط عمومی
کاربران سایت چه صاحبان فروشگاه جه کاربران عادی و خریداران هر دو در زمان ثبت نام و استفاده از خدمات سایت موافقت خود را با تمام قوانین سایت اعلام کرده اند و حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند و تنها مرجعی که می تواند در خصوص این توافق نامه نظر بدهد شواری انتظامی سازمان نظام صنفی و یا داور مرضی الطرفین آشنا با موضوع اینترنت می باشد
سایت تجارت ایرانیان هیچگونه دخل و تصرفی بر روی اطلاعات ،موجودی و قیمت کالا های اعلام شده از سوی فروشندگان نداشته و تنها اطلاعات اعلام شده از سوی فروشندگان را گرد آوری می کند لذا هر گونه ضرر و زیانی که به واسطه این اطلاعات و همچنین خرید کالا به کاربران وب سایت وارد شود به عهده خود کاربر است با قبول این شرایط حق هرگونه شکایت و اقدام قانونی را در خصوص فعالیت های سایت از خود سلب کرده اند.

- فروشگاه سایت تجارت ایرانیان موظف هستند همیشه اطلاعات،موجودی و قیمت کالا های فروشگاه خود را بروز نمایند و سایت تجارت ایرانیان در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات می تواند در صورت لزوم محصولات دارای تناقض ، فروشگاه و یا اکانت کاربری صاحب فروشگاه را غیر فعال نماید و در خصوص این مورد صاحب فروشگاه فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای سایت تجارت ایرانیان ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط سایت تجارت ایرانیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد.


- سایت تجارت ایرانیان در هر زمان می تواند اکانت های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد.

- سایت تجارت ایرانیان در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ، می تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد .

- اطلاعات کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

- در صورتی که سایت تجارت ایرانیان احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد می تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که می بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای سایت تجارت ایرانیان ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط سایت تجارت ایرانیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد.فروشگاه های سایت تجارت ایرانیان موظف هستند منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی حداقل تا 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.

-لازم به اشاره است که فروشگاه های طرف قرار داد سایت تجارت ایرانیان فقط تا قبل از شروع نمایش می توانند مبلغ پرداختی خود را استرداد نمایند

-فروشگاه های سایت تجارت ایرانیان موظف هستند کالا ها را با قیمت درج شده در وب سایت به خریدار تحویل دهند.

- لازم به ذکر است قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش ‌فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد .
با تشکر مدیریت سایتتماس با ما
قوانین
همکاری با ما
تجارت ایرانیان چیست
درباره ما
اخبار
فروشگاهای ما
مزایای تجارت ایرانیان
آخرین قیمت ها
بسته های تبلیغاتی
پرداخت آن لاین
تحویل کالا
info@t4i.ir
کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت تجارت ایرانیان می باشد
WWW.T4I.IR 2014 ALL RIGHTS RESERVED