| سبد خرید | مقایسه | برند ها |
| | |  
 
اخبار
معاملات فرابورس به هزار و 184 میلیارد ریال رسید معاملات فرابورس به هزار و 184 میلیارد ریال رسید
1395,01,23:05:24

شاخص کل فرابورس ایران در ابتدای ساعت بازار روند صعودی به خود گرفت اما در ادامه افت کرد و در نهایت با ‏افت 2.2 واحدی روی عدد 802.9 واحد متوقف شد.


نماد ذوب آهن اصفهان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس گذاشت.‏


در روز جاری بیشترین حجم و ارزش معاملات بازار سهام متعلق به نماد ذوب آهن اصفهان بود و 19 میلیون و 910 هزار سهم این ‏شرکت به ارزش 53 میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.‏


در بازار اول، 35 میلیون اوراق بهادار به ارزش 66 میلیارد ریال داد و ستد شد که طی آن بالاترین حجم معاملات به نام سیمان لار ‏سبزوار ثبت شد.


107 میلیون اوراق بهادار در بازار دوم به ارزش 320 میلیارد ریال دست به دست شد و بیشترین حجم و ‏ارزش این بازار مربوط به ذوب آهن اصفهان بود.


امروز معامله اسناد خزانه اسلامی در نماد "اخزا42" بالاترین حجم و ارزش معاملات اوراق با درآمد ثابت را از آن خود کرد.


روابط عمومی فرابورس ایران اعلام کرد ، ‏همچنین در تمامی نمادهای اسناد خزانه اسلامی در مجموع، 498 میلیارد ریال مبادله شد. ‏


در میان ‏ETFها، صندوق سرمایه گذاری اعتماد آفرین پارسیان، بیشترین حجم و ارزش معاملات را ثبت کرد و حجم ‏معاملات این صندوق امروز به 9 میلیون و 660 هزار ورقه بهادار رسید. ‏


سهام شرکتهای روان فنآور، گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان و نیرو سرمایه شاهد بیشترین افزایش قیمت بود ‏و شرکتهای ذوب آهن اصفهان، گسترش سرمایه گذاری ایرانیان و بهمن لیزینگ بالاترین کاهش قیمت را تجربه کرد.


اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن نیز در روز دوشنبه در بازه 690 تا 790 هزار ریال معامله شد و بیشترین افت قیمت مربوط به نماد ‏اردیبهشتماه 93 بود.
تماس با ما
قوانین
همکاری با ما
تجارت ایرانیان چیست
درباره ما
اخبار
فروشگاهای ما
مزایای تجارت ایرانیان
آخرین قیمت ها
بسته های تبلیغاتی
پرداخت آن لاین
تحویل کالا
info@t4i.ir
کليه حقوق اين سامانه متعلق به سایت تجارت ایرانیان می باشد
WWW.T4I.IR 2014 ALL RIGHTS RESERVED